تاریخ خبر 1396/12/21

مزایای آپارتمان نشینی برای شما و کودکان!

مزایای آپارتمان نشینی برای شما و کودکان!

با رشد عمودی شهرها خانه‌های ویلایی و تک‌خانواری هر روز کمتر می‌شوند و جای خود را به مجتمع‌های بزرگ و چندواحدی می‌دهند. خانه‌های ویلایی حیاط دارند و کودکان به‌راحتی در آن بازی می‌کنند. اما متراژ آپارتمان‌های مسکونی روز به روز کمتر می‌شود و بچه‌ها هیچ فضایی برای شیطنت و بازی ندارند. بسیاری از افراد بنا بر ضرورت‌های مالی ترجیح می‌دهند به جای خرید خانه یک آپارتمان اجاره کنند. بهتر است بدانید همه‌ی کودکان نیاز به حیاط بزرگ یا یک نشیمن وسیع ندارند. آپارتمان‌نشینی مزیت‌هایی برای شما و کودکان دارد! در این مقاله به بررسی این مزایا خواهیم پرداخت.

با افراد مختلف با فرهنگ‌های متنوع آشنا می‌شوید

افراد زیادی با فرهنگ‌های متفاوت در ساختمان‌های مسکونی چند واحدی زندگی می‌کنند. شما و همسایه‌ها از یک ورودی مشترک رفت‌و‌آمد می‌کنید. از یک آسانسور استفاده می‌کنید و هر روز چهره‌های آشنا می‌بینید. در این شرایط کودکان یاد می‌گیرند که فضایی مشترک با دیگر افراد دارند. آنها در این ملاقات‌های تصادفی اجتماعی‌تر می‌شوند و رشد می‌کنند.

کودکان با همسالان خود بازی می‌کنند

زندگی در آپارتمان‌های چند واحدی اجتماعی بودن کودکان را تقویت می‌کند. آنها با هم‌سن و سال‌های خود بازی می‌کنند و دوست می‌شوند. فاصله‌ی آنها با دوستان‌شان شاید فقط یک طبقه است! کودکان در پله‌ها بالا و پایین می‌روند و درِ خانه‌ی دوستان خود را می‌زنند. این اتفاق در خانه‌های تک‌خانواری نمی‌افتد. برخی مجتمع‌های آپارتمانی زمین بازی، بسکتبال و استخر دارند و کودکان می‌توانند در این فضاها با هم بازی کنند. ممکن است بتوانید فرزندتان را برای مدت کوتاهی به همسایه‌تان بسپارید و برای یک خرید کوچک از منزل خارج شوید.

برای بیرون رفتن تشویق می‌شوید!

زندگی در آپارتمان‌های کوچک سبب می‌شود از خانه بیرون بروید و در فضای باز نفسی عمیق بکشید. در بیشتر آپارتمان‌ها فضای روباز یا تجهیزات تفریحی و ورزشی برای کودکان وجود ندارد. آنها پس از بازی و سرگرمی‌های محدود از شما می‌خواهند تا آنها را بیرون ببرید. رفتن به پارک یا مراکز اجتماعی این‌چنینی سبب می‌شود تا کودکان با بچه‌های دیگر هم‌بازی شوند و روحیه‌ی اجتماعی پیدا کنند. خروج از خانه هم برای سلامتی کودک ضروری است و هم تعاملات اجتماعی را افزایش می دهد. شاید این کار در وهله‌ی اول ناخوشایند باشد اما دیدار با افراد جدید در مکان‌های جدید در درازمدت مفید خواهد بود.
مسکن پدیده اندیشه با چندین سال سابقه کار در زمینه خرید و فروش آپارتمان در اندیشه فاز 1،باغ و باغچه ،ویلا،مشارکت در ساخت ملک و پیشرو در امر خدمت رسانی شما می باشد

ما می توانیم شما را در امر 
 خرید آپارتمان در اندیشه فاز 3  با مشاوران مجرب یاری کنیم

آخرین اخبار و مقالات

آخرین اخبار و مقالات

 

    ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

 
  
 

آدرس Google Map

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق مسکن پدیده اندیشه و هرگونه کپی برداری بدون ذکر نام و لینک منبع غیر قانونی بوده و قابل پیگرد میباشد.
طراحی و بهینه سازی توسط شرکت طراحی سایت و برنامه نویسی وب پارسه * Copyright © 2017